کانکس کارگاهی

این نوع از کانکس ها معمولا به علت قیمت مناسب و مقرون به صرفه از فروش بالاتری نسبت به سایر کانکس ها برخوردار است و معمولا پیمانکاران با برآورد هزینه فایده راغب به خرید این نوع از کانکس ها هستند ولی بدلیل تولید این مدل از کانکس ها در کارگاههای غیراستاندارد با ورق های بسیار نازک و مصالح غیر استاندارد معمولا باعث پشیمانی خریداران میگردند اما گروه صنعتی ساحل با تولید تخصصی کانکس در کارخانجات خود و استفاده از مصالح و متریال مرغوب و جوشکاری و اتصال پروفیل های اسکلت کانکس با دستگاههای جوش co2 که جوش عمقی و محکم تری نسبت به ترانس جوش و الکترودایجاد میکند در راستای منافع مشتری حرکت میکند. در جوشکاری co2 بدلیل اینکه از گاز co2 بعنوان گاز محافظ جریان جوش استفاده میشود امکان جوشکاری در فضای باز نمیباشد و فقط تولیدکنندگانی که در کارخانه و محیط های سرپوشیده و سوله کار میکنند قادر به جوشکاری اسکلت با دستگاه co2 هستند . در کانکس های اصطلاحا بازاری و بی کیفیت بعلت جوش ضعیف پروفیل پس از چند بار جابجایی با جرثقیل و حمل با تریلی جوش ها ترک خورده و اسکلت ضعیف شده و کانکس مستهلک و معیوب میگردد.

کانکس کارگاهی ۲.۴۰×۴

کانکس کارگاهی ۲.۴۰×۳

کانکس کارگاهی ۲.۴۰×۶

کانکس کارگاهی 2.2×6

کانکس کارگاهی ۲×۳

کانکس کارگاهی ۲×۲

استعلام قیمت:

جهت دریافت لیست قیمت و برآورد هزینه میتوانید با واحد فروش و مشاوره گروه صنعتی ساحل تماس حاصل فرمایید که جهت اینکار میتوانید با شماره های:

۰۷۶۳۳۵۱۳۰۱۷

۰۷۶۳۳۵۱۳۰۲۶

۰۹۰۳۰۲۱۵۷۰۰

تماس حاصل فرموده یا با تکمیل فرم استعلام قیمت از طریق سایت کانکس ساحل اقدام نمایید.

سوالات متداول

قیمت و هزینه کانکس در کدام قسمت سایت هست و چطور می شود دید؟

مشتری گرامی با توجه به نوسانات بازار فعلاً امکان تعیین قیمت در سایت نیست جهت استعلام قیمت می توانید با دفتر فروش تماس بگیرید.


ساعت کاری کارگاه چگونه است؟

ساعت کاری کارگاه از ساعت ۸ صبح الی ۶ بعد از ظهر می باشد .


آیا برای همه استان‌ها ارسال کانکس دارید؟

گروه صنعتی ساحل دارای دو کارگاه فعال می باشد که یکی در تهران و یکی در بندرعباس است . سفارشات استان های جنوبی از کارگاه کانکس در بندرعباس ارسال می‌شود و سفارشات استانهای مرکزی و شمالی از کارگاه تهران ارسال می گردد .


آیا امکان رنگ آمیزی کانکس با سفارش مشتری وجود دارد ؟

مشتریان گرامی می توانند از نمونه رال رنگ شرکت انتخاب و رنگ مورد نظرشان بر روی کانکس اجرا می گردد .


قیمت کانکس به صورت متری محاسبه می گردد یا شرایط دیگری دارد؟

قیمت کانکس بر اساس ابعاد تنها نمی باشد و به خیلی خصوصیات دیگر کانکس بستگی دارد و پس از سفارش مشتری محاسبه و اعلام می گردد .


شرایط و نحوه خرید و ارسال کانکس به چه صورت است؟

مشتریان گرامی پس از ثبت سفارش پیش فاکتور برای شما ارسال می گردد پس از تسویه حساب کانکس به محل مشتری ارسال می گردد.


آیا کانکس قابلیت استرداد دارد؟

بله در صورت آسیب نرسیده بودن به کانکس امکان مرجوعی کانکس وجود دارد البته کانکس های سفارشی شامل این موضوع نمی شود و فقط کانکس های استاندارد روتین بازار تا ۲۴ ساعت قابلیت مرجویی را دارند .


قیمت کانکس دست دوم چگونه محاسبه می گردد؟

معمولاً کانکس دست دوم نصف قیمت کانکس نو در همان ابعاد محاسبه می گردد .


خطا: فرم تماس پیدا نشد.